Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
13.08.2007
NEZÁVISLÁ TOPENÍ WEBASTO
Webasto, jako lídr na trhu, vyvíjí i vyrábí dva druhy topení: teplovzdušné a teplovodní, každé z nich má různé funkční uplatnění a výkonové rozsahy  ... číst celé
13.08.2007
BATERIE BANNER
Running Bull Energie bez hranic Baterie Running Bull je ideálním řešením všude tam, kde vozidla se zvláštními přídavnými spotřebiči spotřebují velké... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. Novinky
  3. BATERIE BANNER
BATERIE BANNER
13.08.2007

Running Bull
Energie bez hranic

Baterie Running Bull je ideálním řešením všude tam, kde vozidla se zvláštními přídavnými spotřebiči spotřebují velké množství energie, jako např. osobní automobily vyšší třídy nebo vozidla taxislužby. Díky použití inovativní technologie AGM* není v baterii Running Bull tekutý elektrolyt. Touto baterií společnost Banner posunula ještě výš laťku v oblasti výkonnosti, bezpečnosti a bezúdržbovosti.

* AGM = absorbent glass mat, elektrolyt je absorbovaný ve skelném rouně, a je tedy vázaný.

 

Uni Bull
Univerzální génius

Jen s pěti modely bezúdržbové baterie Uni Bull lze pokrýt více než 900 modelů automobilů, a ušetřit tak prodejci skladovací kapacitu, a tím pádem i peníze. Díky kruhovému pólu a pólu typu Ford a úchytné liště na dně nádoby s přídavným adaptérem má tato baterie univerzální uplatnění. Pohodlná držadla přitom navíc slouží jako kryty pólů. Díky použití technologie na bázi čistého vápníku a membrány Gore, která je patentovanou ochranou proti úniku elektrolytu, poskytuje tato baterie o 30 % vyšší výkon.

 

POWER BULL
Větší bezpečnost – lepší regenerace po hlubokém vybití – snadné nabíjení.


Banner POWER BULL je vývěsním štítem kvality značky Banner. Jak bylo avizováno na zářijovém veletrhu Automechanika ve Frankfurtu, sledujeme optimalizovanou verzí POWER BULL aktuální trend konstrukční výšky 190 mm v originální výbavě. Tím potvrzujeme svůj slib, který jsme dali zákazníkům:
Banner POWER BULL je VOLBOU s velkým „V“ pro moderní osobní automobily.

Technologie čistého vápníku pro větší startovací sílu, dvojité víko Double Top jako ochrana proti úniku elektrolytu a vylepšená bezpečnost proti zpětnému zapálení se v modelu POWER BULL osvědčují již roky. Banner tuto technologii aktuálně dodává i pro originální výbavu, mimo jiné pro značky BMW, Škoda a VW. Nová konstrukční výška však přináší další nedostižné výhody:

• Větší bezpečnost: Spojky článků a jiné kritické konstrukční díly jsou pod hladinou elektrolytu.
• Lepší regenerace po hlubokém vybití: Hustota kyseliny zůstává tendenčně vyšší; to znamená menší hluboké vybití při cyklickém provozu.
• Snadné nabíjení: Díky přebytku kyseliny má prázdná baterie lepší schopnost nabíjení.

Masivní nárůst palubních proudů v moderních osobních automobilech klade stále vyšší nároky na baterie. Nová Banner POWER BULL s konstrukční výškou 190 mm splňuje aktuálně evropské normy EN 50.342-1, a to za stejnou cenu jako srovnatelné typy s výškou 175 mm; vyrábí se s kapacitou 50 Ah, 62 Ah, 72 Ah, 80 Ah a 95 Ah.

 

Starting Bull
Miliónkrát osvědčená kvalita

STARTING BULL - NOVÁ GENERACE.
VSTUP DO SVĚTA ZNAČKY Banner.

Cenově výhodná, robustní, osvědčená a celkově vylepšená: Tak vypadá baterie Starting Bull v. Tato baterie umožní zejména zákazníkum, pro než je rozhodující cena, vstup do světa vysoce kvalitních baterií značky Banner a upoutá špickovým vybavením a skvělým výkonem.

Kromě technologie čistého vápníku pro absolutní bezúdržbovost nabízí nová baterie Starting Bull ješte lepší ochranu proti úniku elektrolytu. Již 12 nejprodávanejších typu od 40 do 95 Ah bylo sériove vybaveno spolehlivou čtyrkomorovou ochranou proti úniku elektrolytu bodující u Vašich zákazníku centrálním odvodem plynu a integrovanou ochranou proti zpětnému zápalu.

Design je kvalitní a poutavý. Významnou merou k tomu přispívají nové kryty pólu a průbežné etiketování na víku u všech typu. Snadné přirazení zajištují typová označení s čísly DIN A BS (british standard). Startovací baterie pro osobní vozy s nízkým počtem přídavných spotřebičů.

 

Buffalo Bull
Nová energie pro užitková vozidla

Nejvhodnější startovací baterie pro všechna užitková vozidla (nákladní automobily, autobusy, zemědělské a stavební stroje, rolby).
Slouží ke startování motoru a napájení palubní sítě (zejména baterie Buffalo Bull SHD).

Aktuální prodejní program zahrnuje 3 provedení:

Buffalo Bull
Buffalo Bull SHD (Super Heavy Duty)
Buffalo Bull SHD PROfessional

 

Energy Bull
Přenosný zdroj energie

PLNÁ SÍLA PRO VOLNÝ ČAS.
Energy Bull od firmy Banner je právě TOU SPRÁVNOU speciální

baterií pro koníčky a volný čas. A právě v této oblasti

neustále rostou nároky na moderní baterie pro dlouhodobé

vybíjení. Na to má Banner tuto odpověď: nová Energy Bull.

Základem je excelentní počet nabíjecích cyklů a snadné

nabíjení. Výrazněji než kdy předtím, a tedy s podstatným

zlepšením se prezentuje komfortní údržba, zabezpečení proti

úniku elektrolytu a bezpečnost provozu.

Opětovnou výrobou Energy Bull potvrzuje Banner svou pozici jako

prodejce s moderním výrobním programem také pro speciální účely

použití.

 

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.